Sitemizdeki hizmetlerde takipçi, beğeni gibi işlemlerin söz konusu kullanıcılar kendi istekleri ve izinleri dahilinde sisteme dahil olmuşlardır. Bu yüzden herhangi bir yasal problem bulunmamaktadır.

Hizmetlerimizde kullanılan tüm kullanıcılar gerçek ve aktif kişilerdir. Ancak sisteme dahil olduktan sonra hesaplarını kullanıp kullanmamaları kendi istekleri dahilinde olduğu için garanti verilemez.

Online mağazamız shopier üzerindedir. Shopier de Türkiye'nin en sağlam pazaryeri platformudur. Bu yüzden kendileriyle çözüm ortaklığına devam edebilmemiz için hiçbir şikayete yer vermemiz gerekir.

Takipçiler ne kadar sürede gönderilir ?

Herhangi bir işlem yoğunluğu bulunmadığı ve instagram tarafından aksi bir sorun olmadığı durumlarda 20 dakika içerisinde gönderilir. Sorun durumlarında ise bu süre maksimum 12 saate kadar uzayabilir.

Otomatik Beğeni nedir ?

Otomatik beğeni bir abonelik türüdür. Aboneliğiniz aktifleştikten sonra aldığınız miktar kadar beğeni 1 ay boyunca paylaşacağınız her gönderiye otomatik olarak gönderilir. Ek bir işlem yapmanız gerekmez. Aylık limitiniz 50 adettir.

Beğeniler Türk ve aktif mi ?

Beğeni hizmetlerimizde beğeni yapan tüm kullanıcılar Türk ve aktif kişilerdir. 10 Dakika gibi kısa bir süre içerisinde beğenileriniz tamamlanır.

Youtube aboneleri siliniyor mu ?

Youtube aboneleri konusunda en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Gerçek amerikan aboneler günlük doğal artış şeklinde maksimum 50 adete kadar gönderilerek tamamlanır. Kalıcıdır ve silinmezler

Youtube izlenmeler süre olarak ta etki eder mi ?

Firmamız bu konuda da en kaliteli hizmeti vererek 3 saate kadar olan videonuzu %80 oranında izleyecek gerçek izlenmeler gönderir. Bu sayede izlenme sayınızla birlikte izlenme süreleri de artar.

Youtube izlenmeler ne kadar sürede tamamlanır ?

Aldığınız adete göre hızlı gönderim ya da doğal artış gönderim belirlenerek işleme alınır. İşlem 24 saat içinde başlar ve 48 saat içinde izlenmeleriniz gelmiş olur. Doğal artış izlenme için günlük 300e kadar izlenme gelerek tamamlanır.

Takipçiler sonradan Düşer mi ?

Tüm takipçi işlemlerinde düşüşler yaşanabilir. Bunun nedeni aktif takipçilerin takibi bırakması ya da instagram tarafından yapılan güncellemelerde olağan dışı etkinlik olarak saptanıp instagram tarafından silinmeler neden olmaktadır.

Telafi yapar mısınız ?

Sunduğumuz fiyatlarda telafi yapma imkanımız yoktur. Telafi yapabilmek için şu anki fiyatların 5 katı bir fiyat belirlememiz gerekir ki biz zamanla düşmelerde tekrar almanızın daha uygun fiyata geleceğini düşünerek size en ucuz fiyattan sunmayı amaçladık.

Cevap bulamadınız mı ? Destek ekibimiz sorularınızı yanıtlayabilir.

+90 (541) 524 8276